NAPISZ DO NAS: biuro@perla-waw.pl
ZADZWOŃ: 501 200 427

O FIRMIE

 

Serwis Sprzątający PERŁA, to firma której specjalizacją jest sprzątanie biur w Warszawie. Zajmujemy się również sprzątaniem magazynów, domów, mieszkań i innych obiektów.

 

Jesteśmy nowoczesnym i rozwijającym się serwisem sprzątającym, z ugruntowaną pozycją na rynku. Pozyskane doświadczenie pozwala nam zagwarantować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług. Nasze kompetencje potwierdzają chętnie wystawiane nam przez klientów referencje, które przez cały czas pozostają do wglądu.

 

Jako profesjonalna firma sprzątająca, inwestujemy w rozwój i zasoby technologiczne. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem renomowanych marek. Środki czyszczące zawsze dobierane są przez nas indywidualnie, przy uwzględnieniu bieżących potrzeb i warunków panujących w danym obiekcie lub biurze.

 

Wychodzimy z założenia, że najlepszą reklamą dla naszej firmy jest wysoka jakość świadczonych usług. W naszych działaniach szczególnie zabiegamy o pozyskiwanie stałych klientów.

 

Zapraszamy do współpracy:

  • firmy,
  • organizacje,
  • instytucje,
  • osoby prywatne.

Korzystanie z usług serwisu sprzątającego PERŁA, usprawni funkcjonowanie Państwa firmy. Dokonujemy stałych i bezpośrednich kontroli obiektów i biur znajdujących się pod naszą opieką. Dzięki temu, w zamian za powierzone nam zaufanie i chęć współpracy, otrzymują Państwo bezpieczeństwo wizerunku i możliwość bezproblemowego poświęcenia się realizacji własnych celów.

 

Sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

 

Zapraszamy Państwa do współpracy i zapewniamy że jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem.