Telefon kontaktowy - ikonka501 200 427
Sprzątanie po remoncie - baner główny

Sprzątanie po remontach

Sprzątanie po remoncie w domu i w biurze

Jedną z najważniejszych specjalności naszego warszawskiego przedsiębiorstwa, w której posiadamy bardzo bogate doświadczenie, jest profesjonalne sprzątanie po remoncie. Obsługujemy w tym zakresie zarówno różnego typu obiekty użyteczności publicznej, jak i obiekty prywatne – domy, mieszkania, czy innego typu nieruchomości znajdujące się w Warszawie.
 
Wszystkie prace remontowe wiążą się z dużym bałaganem, który jest bardzo trudny do posprzątania bez specjalistycznych metod i narzędzi. W związku z tym nasza firma działa zawsze kompleksowo, wykorzystując sprawdzone rozwiązania oraz szybko realizując zlecenia. Dzięki dużej wiedzy i odpowiednim kwalifikacjom naszych pracowników, jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Nasza firma sprzątająca w trakcie sprzątania po remoncie wykorzystujemy najlepsze spośród dostępnych na rynku środki czyszczące, a także bardzo nowoczesne i wydajne urządzenia sprzątające. Nasi pracownicy to zaangażowani w swoją pracę fachowcy, którzy z pewnością nie zawiodą Państwa oczekiwań. Zapewniamy skuteczne sprzątanie po remoncie w Warszawie – zarówno w niewielkich pod względem metrażu pomieszczeniach, jak również na największych powierzchniach czy terenach zewnętrznych.

 
Sprzątanie po remoncie - w trakcie pracy  
 
 

Zakres prac:

Nie ma dla nas zadań, których nie bylibyśmy w stanie zrealizować, a ich zakres jest bardzo szeroki. Poniższej prezentujemy przykładowe rodzaje realizowanych przez nas działań w ramach sprzątania po remoncie.

 • mycie okien wraz z ramami oraz parapetami;
 • usuwanie kurzu z podłóg, sufitów oraz ścian;
 • czyszczenie przeszkleń oraz luster;
 • doprowadzenie do czystości płytek podłogowych i ściennych;
 • czyszczenie drzwi, elementów stolarki oraz ślusarki;
 • czyszczenie kontaktów, lamp i żyrandoli;
 • wycieranie blatów, szafek, armatury, zlewów;
 • pranie wykładzin
 • czyszczenie sanitariatów;
 • przecieranie mebli (biurek, regałów, szaf, etc.);
 • usuwanie pozostałości po materiałach budowlanych (zaprawy, farby, lakiery etc.);
 • likwidacja trudnych zabrudzeń;
 • wynoszenie śmieci.
 
 

Indywidualne podejście

Oczywiście zakres czynności zawsze jest uzgadniany i dostosowany do Państwa potrzeb. Każdego Klienta obsługujemy w pełni indywidualnie, ustalając wszelkie czynności przed podjęciem się prac. Wskazujecie Państwo rodzaj działań koniecznych do wykonania po remoncie, a my pojawiamy się na miejscu wyposażeni w niezbędne środki czyszczące oraz sprzęty. Podobnie jak zakres prac, również wycena dokonywana jest w pełni indywidualnie – zapewniamy konkurencyjne ceny, dzięki którym staliśmy się firmą rozpoznawalną i cenioną przez Klientów prywatnych oraz biznesowych.

Wykonujemy nasze usługi w Warszawie i okolicznych miejscowościch. Zapraszamy do kontaktu.Sprzątanie po remoncie - przed i po sprzątaniu Sprzątanie po remoncie - przed i po sprzątaniu Sprzątanie po remoncie - przed i po sprzątaniu Sprzątanie po remoncie - przed i po sprzątaniu

Sprzątanie po remoncie - przed i po sprzątaniu Sprzątanie po remoncie - przed i po sprzątaniu Sprzątanie po remoncie - przed i po sprzątaniu Sprzątanie po remoncie - przed i po sprzątaniu

Sprzątanie po remoncie - przed i po sprzątaniu Sprzątanie po remoncie - przed i po sprzątaniu Sprzątanie po remoncie - przed i po sprzątaniu Sprzątanie po remoncie - przed i po sprzątaniu