501 200 427

Nasza oferta

Jako specjaliści w zakresie sprzątania biur i mieszkań w Warszawie, oferujemy kompleksowe usługi realizowane przez doświadczonych i zaangażowanych pracowników. Zajmujemy się prostymi pracami porządkowymi oraz praniem i czyszczeniem rozmaitych powierzchni, jak również specjalistycznymi działaniami, do których zalicza się między innymi odśnieżanie, czyszczenie chodników i bloków mieszkalnych oraz sprzątanie wysokościowe. Aby realizować zadania dokładnie, wykorzystujemy nowoczesny i sprawdzony sprzęt, a także wysokiej jakości preparaty, za pomocą których usuwamy największe zabrudzenia.

Nasza warszawska firma zawsze dąży do osiągnięcia podstawowego celu, jakim jest satysfakcja Klienta i w pełni indywidualnie podchodzi do każdego z Państwa – zarówno pod kątem wykonywanych prac, jak również ustalania wynagrodzenia, które uzależnione jest od zakresu i stopnia skomplikowania działań.

Oferujemy:

Sprzątanie biur

Korzystając z pracy najlepszych fachowców, a także specjalistycznych maszyn i środków czyszczących, jesteśmy w stanie podjąć się sprzątania biura niezależnie od jego powierzchni. Duże doświadczenie pozwala nam dopasować rodzaj działań do określonych zadań, a usługi świadczymy zarówno niewielkim, jak i największym przedsiębiorstwom. Specjalizujemy się m.in. czyszczeniu podłóg, wykładzin i mebli, myciu okien, a także usługach porządkowych na zewnątrz. Jesteśmy dyspozycyjni 24h/dobę i przez 7 dni w tygodniu.

Sprzątanie po remontach

Wszelkiego rodzaju prace budowlane i wykończeniowe niosą za sobą bałagan, zabrudzenia i chaos. Nasza firma pomoże Państwu w poradzeniu sobie z problemem, bowiem specjalizujemy się w sprzątaniu po remontach. Oferujemy usługi dla osób prywatnych, firm i instytucji, a zajmujemy się między innymi myciem okien, podłóg, drzwi, wynoszeniem śmieci, czyszczeniem sanitariatów oraz usuwaniem pozostałości po materiałach budowlanych. Dzięki sprawdzonym sposobom, radzimy sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami.

Mycie okien

Usuwanie zabrudzeń ze szklanych powierzchni wbrew pozorom nie jest łatwe, szczególnie wtedy, gdy do czynienia mamy z dużymi oknami. Jeżeli nie macie Państwo czasu albo możliwości samodzielnego zajęcia się problemem, polecamy nasze usługi mycia okien. Dysponujemy odpowiednimi preparatami, dzięki którym każda powierzchnia szklana będzie lśnić i zostanie odpowiednio zabezpieczona, a wykonując swoje prace nie zapominamy również o wyczyszczeniu ram parapetów czy żaluzji. Pracujemy również na dużych wysokościach.

Sprzątanie domów

Oferujemy Państwu profesjonalne i kompleksowe sprzątanie domów – zarówno regularne utrzymywanie czystości, jak również jednorazowe działania. Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie i zajmujemy się wszystkimi rodzajami zabrudzeń, niezależnie od miejsca ich występowania. Dzięki specjalistycznym preparatom, nasi specjaliści radzą sobie z zabrudzonymi oknami, podłogami, meblami, doprowadzają do czystości łazienki i kuchnie, a także świadczą dodatkowe usługi, jak pranie, prasowanie czy mycie naczyń.

Sprzątanie mieszkań

Niezależnie od tego czy potrzebujecie Państwo jednorazowych usług porządkowych, czy chcecie zadbać o to, aby specjaliści cyklicznie wykonywali dla Was kompleksowe prace, jesteśmy do dyspozycji. Oferujemy sprzątanie mieszkań, na które składa się mycie podłóg i okien, odkurzanie, doprowadzanie do porządku kuchni i łazienki, wynoszenie śmieci oraz wiele innych. Jesteśmy elastyczni, zawsze z największą dbałością podchodzimy do wykonywania swoich zadań i zjawiamy się zawsze wtedy, kiedy oczekuje tego Klient.

Piwnice i strych

Wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów, którzy potrzebują pomocy w posprzątaniu piwnicy i strychu. Są to pomieszczenia, które użytkowane są rzadziej od innych, w związku z tym pojawia się w nich wiele kurzu i pajęczyn, z którymi trudno sobie poradzić. My działamy według sprawdzonych schematów i dysponujemy najlepszymi środkami, które umożliwiają nam mycie, porządkowanie, usuwanie zabrudzeń i kurzu, a także wiele innych czynności, które są w pełni dostosowywane do indywidualnych potrzeb Klientów.

Osiedla i wspólnoty mieszkaniowe

Świadczymy fachowe usługi porządkowe na osiedlach i we wspólnotach mieszkaniowych, realizując zadania trudne i wymagające użycia specjalistycznych urządzeń albo profesjonalnych środków czyszczących. W zakres naszych działań wchodzą m.in. zamiatanie i mycie klatek schodowych, czyszczenie lamp, wycieraczek i parapetów, mycie okien, odśnieżanie, dbanie o tereny zielone i nie tylko. Jesteśmy do dyspozycji Klientów, którzy mogą wskazać nam swoje potrzeby i miejsca, wymagające szczególnego zaangażowania.

Sprzątanie wysokościowe

Posiadając zaawansowany sprzęt, wszelkie uprawnienia oraz zaangażowanych w swoją pracę specjalistów, zajmujemy się sprzątaniem wysokościowym. Realizując dla Państwa zadania dbamy o pełne bezpieczeństwo oraz kompleksowość działań, nie bojąc się przy tym żadnych wyzwań. Oprócz standardowych prac w postaci mycia okien czy elewacji, zajmujemy się również odśnieżaniem i usuwaniem różnorodnych zanieczyszczeń z rynien. Jeżeli macie Państwo dla nas inne, specjalne zadania – natychmiast się ich podejmiemy.

Sprzątanie bloków

Nieporządek na klatce schodowej, brudne okna i parapety, popisane ściany - to tylko niektóre problemy, z jakimi borykają się mieszkańcy obiektów wielorodzinnych. W celu zadbania o ich stan, warto skorzystać z usług specjalistów. Nasza firma zajmuje się sprzątaniem bloków, będąc do Państwa dyspozycji na pojedyncze zlecenia, jak i zjawiając się cyklicznie w danym miejscu i wypełniając swoje obowiązki. Jesteśmy szybcy i skuteczni, co zapewniają nam przeszkoleni pracownicy, skuteczne środki czyszczące oraz specjalistyczne urządzenia.Wszystkie usługi naszej firmy sprzątającej cechują się krótkimi terminami realizacji powierzonych zleceń, dyspozycyjnością 24/7, wykorzystaniem nowoczesnych maszyn sprzątających oraz gwarancją najwyższej jakości wykonanego zlecenia. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i nawiązania stałej współpracy.

Trafiliście pod właściwy adres!Serwis Sprzątający PERŁA Sp. z o.o. - wyczyścimy wszystko, oprócz Twojej kieszeni.