501 200 427

O firmieJesteśmy firmą sprzątającą w Warszawie, której specjalizacją jest profesjonalne utrzymanie czystości wnętrz – sprzątanie biur, magazynów, domów, mieszkań i pozostałych obiektów.

Serwis Sprzątający PERŁA Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego specjalnością jest kompleksowe utrzymanie czystości w obiektach zlokalizowanych na terenie Warszawy. Pozyskane doświadczenie, pozwala nam gwarantować Państwu najwyższą jakość świadczących usług. Nasze kompetencje potwierdzają chętnie wystawiane nam przez klientów referencje, które przez cały czas pozostają do wglądu.

Jako profesjonalna firma sprzątająca inwestująca w rozwój i zasoby technologiczne, dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem renomowanych i solidnych marek. Środki czyszczące zawsze dobierane są przez nas indywidualnie, przy uwzględnieniu bieżących potrzeb i warunków panujących w danym obiekcie.

Wychodzimy z założenia, że najlepszą reklamą dla naszej firmy jest wysoka jakość świadczonych usług. W naszych działaniach szczególnie zabiegamy o pozyskiwanie stałych klientów.

Zapraszamy do współpracy:
  • firmy,
  • organizacje,
  • instytucje,
  • wspólnoty mieszkaniowe,
  • osoby prywatne.

Korzystanie z usług serwisu sprzątającego, zapewni Państwu wiele korzyści usprawniających funkcjonowanie Waszego Przedsiębiorstwa. Dokonujemy stałych i co najważniejsze, bezpośrednich kontroli obiektów znajdujących się pod naszą opieką. Dzięki temu w zamian za powierzone nam zaufanie i chęć współpracy, otrzymują Państwo bezpieczeństwo wizerunku i możliwość bezproblemowego poświęcenia się realizacji własnych celów.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Ceny za sprzątanie biur i innych pomieszczeń uzależnione są w największym stopniu od metrażu powierzchni i zakresu obowiązków, który przekłada się bezpośrednio na czas pracy personelu sprzątającego. Ważną rolę odgrywają również środki czystości i nadzór. Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązania dla wymagań stawianych przez każdego Klienta, a to z kolei jest gwarantem korzystnej ceny.

Współpraca z nami zapewnia satysfakcję z jakości i sposobu świadczenia przez nas usług.

Sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy Państwa do współpracy i zapewniamy że jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem.